آخرین خبرها

نسخه جدید Menu-Admin-Mod

منو ادمین مد نرم افزاری هست که برای کنترل و مدیریت سرورهای کال آف دیوتی (در حال حاظر Cod2, Cod4, Cod5 و Cod6) مورد استفاده قرار می‌گیره ولی نسخه رایج اون که در اینترنت یافت میشه دارای مشکلات و باگ‌هایی هست که باعث ایجاد اختلال در سرور می‌شه. از این رو پارســـ آتی تصمیم به ویرایش و اصلاح این برنامه مفید و افزایش امکانات و دستورات اون گرفت، که حاصل این کار در نسخه اول منجر به ویرایش و بهینه سازی کدهای این برنامه که در بعضی قسمت‌ها به طور کلی ویرایش و اصلاح شدند و همچنین دستورات جدید در آن قرار گرفتند. دستوراتی که اضافه شدند wallow, wdeny, wrules, token, banip, tempbanip, unbanip, rules هستند که به شرح آنها می‌پردازیم:

Menu Admin Mod Edition

  • wallow! : این دستور به صورت پیشفرض در اختیار Admin و MasterAdmin هست. با استفاده از اون می‌تونید فقط اجازه استفاده از برخی اسلحه‌ها رو به بازیکن‌ها بدید و درصورتی که بازیکن از اسلحه یا اسلحه‌های دیگه‌ای استفاده کنه اخطار بگیره و در صورت تکرار از سرور کیک بشه. مثال استفاده از این دستور: wallow m4!
  • wdeny! : این دستور به صورت پیشفرض در اختیار Admin و MasterAdmin هست. با استفاده از اون می‌تونید استفاده از برخی از اسلحه‌ها رو ممنوع کنید و اگر بازیکن از اسلحه یا اسلحه‌ها استفاده کرد، اخطار بگیره و در صورت تکرار از سرور کیک بشه. مثال استفاده از این دستور: wdeny p90!
  • wrules! : این دستور به صورت پیشفرض توسط همه بازیکن‌ها قابل استفاده هست. با استفاده از اون می‌تونید بفهمید که در حال حاظر چه سلاح‌هایی قابل استفاده یا ممنوع هستند.
  • token! :‌ این دستور به صورت پیشفرض توسط همه بازیکن‌ها قابل استفاده هست. در صورتی که برای بار اول برنامه منو-ادمین-مد ویرایش PA رو روی سرور خودتون اجرا می‌کنید برای این که MasterAdmin سرور بشید بعد از Join شدن به سرور دستور token parsati.ir! رو که وارد کنید MasterAdmin می‌شوید(به همین راحتی!). همچنین با ویرایش فایل tokens.lst در پوشه Configs می‌تونید کدهایی بسازید که با دادن اون به دیگر بازیکنان رنکی که تعیین کردید رو بگیرند حتی اگه شما در سرور نباشید.
  • banip , tempbanip , unbanip : این دستورات هم برای ban و unban کردن آی‌پی بازیکن استفاده می‌شن که برای راهنمایی بیشتر در بازی آنها رو وارد کنید تا راهنماشون رو ببینید.

نکاتی در مورد دستورات wallow و wdeny هست، که می‌تونید گروه اسلحه ایجاد کنید (در فایل Config.cfg و بخش [onlymod]). گروه‌های پیشفرض snip و pistol هم از قبل تعریف شدن که برای استفاده از اونها باید یک # قبل از اسمشون قرار بدید. برای مثال: wallow #snip!
و برای این که همه اسلحه‌ها فعال شوند جای اسم اسلحه از all یا * یا none استفاده کنید. برای مثال: wallow all!
همچنین برای حذف کردن یک اسلحه از لیست یک علامت – قبل از اسم اون قرار بدید تا از لیست مجازها یا غیرمجازها حذف بشه. برای مثال:‌ wallow -knife!

انشاالله در صورت استقبال شما نسخه‌های آتی با امکانات جدید قرار خواهند گرفت پس با ارسال نظرات، پیشنهادات و اشکالات برنامه ما را در این راه یاری کنید.

توجه: برای این نسخه از ادمین مد حتما از PHP که برای دانلود قرار داده شده استفاده کنید زیرا این نسخه از ادمین مد با PHPهای قبلی تطابق ندارد.

رفع مشکل: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳: مشکل دستور aliases یا همون aa برطرف شد. درصورتی که این برنامه رو از قبل دانلود کرده‌اید، نسخه جدید را دانلود و جایگزین قبلی کنید.

دانلود “Menu Admin Mod Edition PA v1.0” v077_.png – Downloaded 32 times – 11 KB

دانلود “دانلود PHP برای این نسخه از منو ادمین مد” mam-pa_php.zip – Downloaded 67 times – 16 MB

دانلود “دانلود برنامه کنترل سرور mam-pa TCP” mam-pa-TCP-1.1.1.zip – Downloaded 49 times – 794 KB

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*